Dlouhé krycí tylové šaty Convertibles®

Nové

Dlouhé tylové krycí šaty jsou ideální doplňkem k šatům Convertibles®. Jsou vyrobeny z jedné vrstvy splývavého tylu - sukně a dva vázací pruhy.

POZOR - koupí této položky kupujete pouze tylovou vrstvu šatů. Komplet našich variabilních šatů a tylových šatů najdete jako "KOMPLET" v katalogu:

KOMPLET dlouhých tylových a variabilních šatů Convertibles®

Více informací

SKLADEM

1 700 Kč

  • Univerzální (XS-XL)
  • Dlouhé (115cm)

visa

Parametry

Materiál 100 % polyester
Velikost One size (XS-XL)
Délka sukně od pasu na zem 115 cm
Obvod pasu Od 65 do 120 cm

Více informací

Dlouhé tylové krycí šaty patří do kategorie speciálních doplňků k variabilním šatům Convertibles®. Vykouzíte s nimi dojem bohémské sukně, která se speciálně hodí na slavnostní společenské události. Jsou vyrobeny z jedné vrstvy splývavého tylu. Díky této vrstvě svoje klasické variabilní šaty nádherně obměníte a doplníte.

Dlouhé tylové šaty jsou k dispozici přednostně zákaznicím, které již mají šaty z naší kolekce.

POZOR - koupí této položky kupujete pouze tylovou vrstvu šatů. Komplet našich variabilních šatů a tylových šatů najdete jako "KOMPLET" v katalogu.

KOMPLET DLOUHÝCH TYLOVÝCH A VARIABILNÍCH ŠATŮ CONVERTIBLES®

Convertibles® šaty jsou velmi originální, konvertibilní nebo také variabilní šaty, které lze uvázat na mnoho různých způsobů. S využitím různých doplňků navíc můžete množství možností úvazu ještě rozšířit. Jejich výhodou je především jednotná velikost, která sedí všem ženám a dívkám od velikosti XS-XL díky flexibilnímu pasu. Ten umožňuje také nošení šatů i během těhotenství, kdy se linie pasu posune pod prsa nad bříško.

2 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: