Vrácení zboží

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho do 14 dní vrátit („odstoupit od smlouvy“) a my vám vrátíme peníze.

Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení.

Upozorňujeme, že pokud si vyžádáte úpravu na míru (barvu na míru) u našich produktů, pak není možné odstoupit od smlouvy ve 14denní lhůtě (podle občanského zákoníku a obecných obchodních podmínek). Je to běžná věc, objedná-li si zákazník úpravu, pak je pro prodejce těžké zboží znovu prodat nebo jinak využít.

Raději si nejlépe nejdřív objednejte nějakou naši základní skladovou verzi (nebo zkuste přímo v showroomu v Praze), ať víte, zda Vám typ našich variabilních šatů obecně sedne a vyhovuje a pak objednávejte už najisto úpravu na míru podle základní verze šatů.

Vždy nám před posláním zboží zpět raději napište email na info@convertibles.cz, že nám budete zboží vracet, ať vaši zásilku čekáme.

Zašlete jej:

  •         v originálním obalu,
  •         se všemi našimi etiketami,
  •         vyplněným formulářem (pokud nemáte doma tiskárnu, stačí nám na papír do balíčku napsat, kdo zboží vrací, z jaké objednávky a číslo účtu pro vrácení)
  •         (případně s kopií dokladu o koupi zboží v našem obchodě - ale nemusí to být, vyhledáme si vás v systému podle jména).

Stáhněte si formulář pro vrácení zboží.

Zboží odešlete doporučeně na adresu:

Gutdyl s.r.o. (Fillpoint), Prešovská 4, 301 00 Plzeň

Dopravu zboží od zákazníka hradí vždy zákazník.

Zásilku neposílejte na dobírku.

 

Reklamace

Potřebujete zboží reklamovat?

Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců, u našeho zboží slouží daňový doklad (faktura) zároveň jako záruční list (máte ji elektronicky vystavenou ve svém uživatelském účtu našeho eshopu). Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem. Zákazník je povinen uplatnit reklamaci neprodleně po vzniku vady. Maximální doba vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní.

Vždy nám před posláním zboží raději napište email na info@convertibles.cz, že nám budete zboží vracet, ať vaši zásilku čekáme.

Vytiskněte si formulář pro reklamaci, přiložte kopii daňového dokladu (faktury) a spolu se zbožím jej odešlete na adresu:

Gutdyl s.r.o. (Fillpoint), Prešovská 4, 301 00 Plzeň

Reklamované zboží nám pošlete řádně zabalené, aby nedošlo k poškození při přepravě. Balíček neposílejte na dobírku. Taková zásilka nebude převzata.


Detaily k variabilním šatům

O nákupu

O nás

BLOG