Silikonové nálepky na bradavky Zobrazit větší

Silikonové nálepky na bradavky

99000000

Nové

Silikonové nálepky na bradavky jsou hladké, jemné a příjemné na dotek. Dokonale skryjí Vaše bradavky, jsou výborným rešením i pod průsvitnější šaty. Můžete je opakovaně používat, jsou vyrobeny z měkkého silikonu. Lepí se na čistou a suchou kůži (bez použitých krémů) a čistí se vodou a suchým hadříkem.

Více informací

SKLADEM

100 Kč

visa

Parametry

Velikost One size (XS-XL)

Více informací

Silikonové nálepky na bradavky o průměru 65 mm jsou i velmi hladké a jemné doplňky na zakrytí bradavek. Jsou vyrobeny z měkkého a přizpůsobivého silikonu. Dokonale kryjí bradavky a snadno se udržují i používají.

Návod k použití:

Předtím než silikonové nálepky aplikujete, se ujistěte, že máte pokožku čistou, suchou a nejsou na ní zbytky krémů nebo hydratačních přípravků. Odloupněte ochranný papír a nálepku lehce přitiskněte na bradavku tak, aby se vnější okraj přilepil na kůži. Vyvarujte se používání na poškozené a podrážděné pokožce, nebo pokud kojíte. Nepoužívejte žádné jiné lepidlo. V případě, že se u vás vyskytnou nežádoucí reakce pokožky spojené s používáním silikonových nálepek či svědivý pocit po aplikaci, okamžitě je přestaňte používat. Silikonové nálepky nenechávejte nalepené déle než 8 hodin. Čistěte je vodou a jemným hadříkem.

1 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: