Variabilní šaty Convertibles® NILPET® z kolekce Longevita s rukávy

Nové

Convertibles® šaty jsou variabilní šaty, které lze uvázat na mnoho různých způsobů a padnou každé postavě.

Kolekce šatů Convertibles® NILPET® je kromě naší klasické univerzálnosti a variability při nošení také ze 100% recyklovaného materiálu a znovu opět 100% recyklovatelná. 

Více informací

SKLADEM

2 200 Kč

  • S/M
  • L/XL
  • Dlouhé (115cm)
  • Midi (80 cm)

visa

Parametry

Materiál 100% recyklovaný a recyklovatelný polyester (NILPET®)
Praní šetrné praní v pračce na 30 °C, nelze chemicky čistit, nesušit v bubnové sušicce, žehlit na 110 °C, nebělit
Obvod pasu Od 65 do 120 cm
Obvod hrudníku pro bolerko k šatům Pro standardní skladové zásoby 75-100cm (můžete si však říct o úpravu na míru za příplatek - samostatný produkt: úprava bolerka na míru)

Více informací

Convertibles® NILPET® z kolekce Longevita

Convertibles® šaty jsou velmi originální, konvertibilní, vázací, multifunkční nebo také variabilní šaty, které lze zavázat na mnoho různých způsobů.

Convertibles® šaty oddělujeme na tyto kolekce:

  1. Kolekce Bohème - základní střih variabilních šatů s našitými pruhy a samostatným bolerkem
  2. Kolekce Longevita - variabilní šaty s dlouhými rukávy

S využitím různých doplňků navíc můžete množství možností úvazu ještě rozšířit. Nápady na zavázání najdete V NAŠEM VÁZACÍM NÁVODU nebo na našem INSTAGRAMU.

LongevitaLongevita

Convertibles® NILPET®

Ve jménu naší značky Convertibles® posunujeme pojem variability / konvertibility (či česky “možnosti přeměny”) dál a vytvořili jsme kolekci Convertibles® NILPET®, která je kromě naší klasické univerzálnosti a variability při nošení také ze 100% recyklovaného materiálu a znovu opět 100% recyklovatelná. 

Jsme hrdým partnerem společnosti NIL Textile, která se stará o cirkularitu našeho výrobku - od výroby přízí a látek až po zpětný sběr a recyklaci včetně jejího propojení s novou výrobou.

Šaty z této kolekce můžete po čase vrátit, získat 100,- Kč zpět na další nákup a být si jisti, že ze starých šatů vzniknou nové.

Tento produkt je vyroben z NIL Textile cirkulárního materiálu, který je určen k opětovné recyklaci. Jakmile ho obnosíte, vraťte ho prosím k recyklaci do Nilmore® Circular Point. Více na www.nilmore.com/recykluji

Materiál NILPET® - 100% recyklovaný polyester získávaný z polyesterového textilního a obalového odpadu je  díky NIL Circular System 100% recyklovatelný bez ztráty kvality. Díky tomu šetříme při výrobě až 38 % CO2 emisí, 50 % vody a 51 % chemikálií v porovnání s klasickým polyesterem. NILPET® má dokonce nižší uhlíkovou stopu než konvenční bavlna.

Lepší kvalita finálního materiálu NILPET® - vylepšená technologie společnosti NIL Textile vede k  lepší prodyšnosti a funkčnosti textilie, je odolnější vůči skvrnám, oblečení je navíc nekrčivé.

Nekonečná recyklace = cirkularita - kromě termomechanické recyklace existuje i molekulární - při molekulární recyklaci dochází k rozložení látek na molekuly, které jsou opětovně složeny. Touto cestou jde oblečení recyklovat nekonečněkrát. A co recyklace přináší? Není při ni spotřebovávána žádná voda a dochází k 77% úspoře energie oproti výrobě ze surovinového zdroje.

Žádné směsové materiály - používají se jednodruhové recyklované vstupy vhodné k nekonečné recyklaci.

Eliminace textilního odpadu - společně tímto přístupem eliminujeme textilní odpad v maximální možné míře při snaze o udržitelnost při výrobě oblečení.

V České republice jsou vyrobeny látky i finální produkty.

Zde jsou barevné inspirace pro NILPET kolekci:

NILPET vínová 1NILPET vínová 2NILPET borovicová 1NILPET borovicová 2

Kral.modra1Kral.modra2Antracit1Antracit2

Množstevní slevy

od 3ks šatů nabízíme slevu 10%

od 6ks šatů nabízíme slevu 15%

VÍCE O MNOŽSTEVNÍCH SLEVÁCH ZDE

Údržba

Perte šaty vždy naruby, s maximální teplotou 30°C, při mírném odstřeďování. Nebělte, nečistěte chemicky, nesušte v sušičce, ani nežehlete.

Sušte a skladujte šaty nejlépe vyvěšené na ramínku – k tomu slouží boční poutka u gumičky v pase.

22 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: