Variabilní šaty Convertibles® s krajkou, Bohème LACE

Nové

Dlouhé variabilní šaty Convertibles® z kolekce Bohème LACE s ručně našívanou krajkou a tylovou sukní. KAŽDÝ KUS z této kolekce JE ORIGINÁL.

Pravidelně na sklad došíváme růžné varianty s krajkou, které si pak zde můžete prohlédnout a ihned objednat.

Z kapacitních důvodů zatím nenašíváme krajky v barvách a stylech na přání.

Více informací

SKLADEM

6 000 Kč

  • Univerzální (XS-XL)

visa

Více informací

Dlouhé variabilní šaty Convertibles® kolekce Bohème jsou originální variantou společenských šatů pro všechny typy postav.

Komplet kolekce Bohème LACE zahrnuje jedny dlouhé variabilní šaty Convertibles® kolekce Bohème s unikátní ručně našívanou krajkou, případně 1 vrstvu dlouhé tylové sukně (nebo i spodničku pod šaty), která se dá k sukni volně přidávat nebo odebírat.

Každý kus těchto šatů z této kolekce je originál. Pravidelně na sklad došíváme růžné varianty s krajkou, které si pak zde můžete prohlédnout a ihned objednat. Z kapacitních důvodů zatím nenašíváme krajky v barvách a stylech na přání. V případě dotazů nás kontaktujte.

Dlouhá tylová krycí sukně (případně spodnička) patří do kategorie speciálních doplňků k variabilním šatům Convertibles®. Vykouzíte s ní dojem bohémské sukně, která se speciálně hodí na slavnostnější společenské události. Je vyrobena z jedné vrstvy splývavého tylu.

Convertibles® šaty jsou velmi originální, konvertibilní nebo také variabilní šaty, které lze uvázat na mnoho různých způsobů. S využitím různých doplňků navíc můžete množství možností úvazu ještě rozšířit. Jejich výhodou je především jednotná velikost, která sedí všem ženám a dívkám od velikosti XS-XL díky flexibilnímu pasu. Ten umožňuje také nošení šatů i během těhotenství, kdy se linie pasu posune pod prsa nad bříško.

Péče o Convertibles® šaty a jejich údržba

Convertibles® šaty (a halenky) kolekce Boheme a Longevita jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pružného materiálu, kombinace lycry (spandexu, elastanu) a polyesteru.

Látka je velmi pružná, flexibilní, spíše lesklejší a proto působí velmi luxusním dojmem. Kromě přilnavosti k Vašemu tělu má ještě další nespornou výhodu – pokud se Vám objeví drobná zatržení, lze je jednoduše narovnat pružením látky do všech stran (za pomocí vaší ruky a nehtu).

Stejně jako u většiny jiných materiálů dávejte na šaty pozor na svatbách typu na statku nebo v přírodě - venku číhá na šaty množství nebezpečí typu třísky na dřevěných dekoracích a lavičkách, zarezlé hřebíky, neopracované povrchy, štěrk, písek, dlouhá tráva atd. než na svatbách na zámku, v luxusním prostředí, restauracích a jiných interiérech. Šaty nejsou nezničitelné a mohou se tak nešťastně zatrhnout.

Lososový úplet

Aby Vám Convertibles® šaty vydržely co nejdéle, udržovaly si původní tvar a barvy, držte se pokynů k údržbě.

Pokyny

prací symboly poly-elast

Šetrné praní v pračce, mírné mechanické působení, máchání při klesající teplotě vody s maximální teplotou uvedenou v symbolu ve stupních Celsia, mírné odstřeďování.

Žehlení prádla při maximální teplotě žehlicí plochy 110°C. Opatrně při žehlení s párou.

Prádlo se může chemicky čistit tetrachlorethenem, trifluortrichlormethanem, fluortrichlormethanem a benzínem. Obvyklé postupy čištění prádla jsou bez omezení.

Prádlo se nesmí sušit v bubnové sušicce.

Prádlo se nesmí bělit prostředky, které uvolňují chlór.

Šaty po vyprání a vyžehlení (žehlit a prát vždy naruby) skladujte nejlépe vyvěšené na ramínku. Pokud šaty necháte uschnout na ramínku, většinou je pak ani moc žehlit nemusíte.

26 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: