Variabilní šaty Convertibles® s krajkou, Bohème LACE

Nové

Dlouhé variabilní šaty Convertibles® z kolekce Bohème LACE s ručně našívanou krajkou a tylovou sukní. KAŽDÝ KUS z této kolekce JE ORIGINÁL.

Pravidelně na sklad došíváme růžné varianty s krajkou, které si pak zde můžete prohlédnout a ihned objednat.

Z kapacitních důvodů zatím nenašíváme krajky v barvách a stylech na přání.

Více informací

SKLADEM

6 000 Kč

  • Univerzální (XS-XL)

visa

Více informací

Dlouhé variabilní šaty Convertibles® kolekce Bohème jsou originální variantou společenských šatů pro všechny typy postav.

Komplet kolekce Bohème LACE zahrnuje jedny dlouhé variabilní šaty Convertibles® kolekce Bohème s unikátní ručně našívanou krajkou, případně 1 vrstvu dlouhé tylové sukně (nebo i spodničku pod šaty), která se dá k sukni volně přidávat nebo odebírat.

Každý kus těchto šatů z této kolekce je originál. Pravidelně na sklad došíváme růžné varianty s krajkou, které si pak zde můžete prohlédnout a ihned objednat. Z kapacitních důvodů zatím nenašíváme krajky v barvách a stylech na přání. V případě dotazů nás kontaktujte.

Dlouhá tylová krycí sukně (případně spodnička) patří do kategorie speciálních doplňků k variabilním šatům Convertibles®. Vykouzíte s ní dojem bohémské sukně, která se speciálně hodí na slavnostnější společenské události. Je vyrobena z jedné vrstvy splývavého tylu.

Convertibles® šaty jsou velmi originální, konvertibilní nebo také variabilní šaty, které lze uvázat na mnoho různých způsobů. S využitím různých doplňků navíc můžete množství možností úvazu ještě rozšířit. Jejich výhodou je především jednotná velikost, která sedí všem ženám a dívkám od velikosti XS-XL díky flexibilnímu pasu. Ten umožňuje také nošení šatů i během těhotenství, kdy se linie pasu posune pod prsa nad bříško.

15 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: