Convertibles® šaty

O nákupu

O společnosti

Slevy

BLOG

visa

Novinky

Objednejte si vzorník barev a zkušební šaty

Už druhou sezonu (nejen v reakci na minulý pandemický rok 2020, ale i z kapacitních důvodů) řešíme úpravy našich šatů "korespondenčním" způsobem. Náš vázací styl a pružný materiál nebazíruje na přesných mírách. Potřebujete-li větší/menší než základní bolerko, delší/kratší délku šatů, pak si to jednoduše s naším návodem změřte nebo odvoďte od šatů, které si objednáte domů na zkoušku. Zároveň jsme přidali na eshop novou položku - Vzorník vybraných barev - který si můžete za symbolický poplatek objednat a mít tak naše skutečné barvy při ruce.
Přečíst více ...
Boho svatba v marockém stylu

Současným trendem jsou veselé a uvolněné svatby ve stylu boho, možná i s nádechem orientu. Družičky už nemusí být ani ve stejných jemných barvách, ale v krásných výrazných odstínech, které doplní barvy kytice.
Přečíst více ...
WEDDING BAZAAR 2020 v Brně

Připravili jsme si pro Vás trip report z Brna, kde jsme měli možnost se potkat s našimi klienty z Moravy a jinými zajímavými svatebními dodavateli. Svatby jsou sice dočasně pozastavené, inspirovat se však můžete pořád.
Přečíst více ...
Držte se české výroby - MADE IN ITALY označení je totiž už velká čínská klamavá hra

Vybíráte si oblečení podle “Made in Italy” cedulky? Je Vám tohle dostačující záruka původu zboží a způsobu výroby? Bohužel dnes už jde o klamavé označení původu oblečení, kdy s největší pravděpodobností většinou půjde o čínské produkty. Pokud Vás zajímá, o co jde, tak se začtěte dále ...
Přečíst více ...
Kolekce Bohème vs. Longevita

Když jsme začali s konceptem variabilního oblečení, přišli jsme nejdříve s kolekcí Bohème. V dalším kroku jsme přidali šaty v kolekci Longevita. Jaké jsou možnosti každé kolekce a jejich rozdíly? Vysvětlení a popis jsme si pro Vás připravili v následujícím článku.
Přečíst více ...
Kdo vymyslel variabilní oblečení (convertible clothing)?

Variabilní oblečení (convertible clothing) je specifická módní kategorie, jejíž počátky sahají až do starověkého Řecka.
Přečíst více ...