Convertibles® šaty

O nákupu

O společnosti

Slevy

BLOG

visa

Jak nosit Convertibles® šaty

Bolerko - důležitá součást každých variabilních šatů

Proč jsou naše variabilní šaty Convertibles kolekce Boheme lepší než jiné? Protože kromě velkého množství barev a doplňků na výběr dáváme ke každým šatům bolerko ve stejné barvě zdarma - to je důležitou součástí každých variabilních šatů. Bolerko využijete na 2 způsoby: přes prsa (ke skrytí vlastního spodního prádla) nebo do pasu (pro využití dalších zajímavých úvazů šatů). Jak bolerko co nejlépe využít se dozvíte v tomto článku.
Přečíst více ...
Barevné kombinace variabilních šatů

Jelikož se v poslední svatební sezóně začal objevovat trend tónovaných družiček (každá družička má svůj odlišný odstín v barvě dané svatby), tak vám v tomto postu zjednodušíme výběr barev a ukážeme možnou inspiraci, jaké si všechny barvy našich šatů můžete nakombinovat.
Přečíst více ...
Správná délka dlouhých šatů

Tápete, jak dlouhá má být dlouhá sukně nebo šaty? V následujících řádcích Vás provedeme našimi zkušenostmi s tím, jak by se měly volit správné délky dlouhých sukní.
Přečíst více ...
Speciální podprsenky, topy a vychytávky do variabilních šatů Convertibles®

Máte velká nebo malá prsa a říkáte si, že variabilní šaty by vám neslušely? Omyl! Se speciálními podprsenkami si můžete dovolit mít odhalená záda nebo hluboký dekolt bez obav o to, že odhalíte to, co nechcete.
Přečíst více ...
Šaty do tanečních

Jak si správně vybrat šaty do tanečních? Jaké rozdíly jsou v šatech na taneční lekce, prodloužené a závěrečnou lekci? Přečtěte si v našem článku více.
Přečíst více ...
Družičky na svatbě

Kdo je to družička? Jaké jsou její úkoly, jak by měla být oblečená? Jaké jsou zvyky, tradice a souvislosti - to vše se dozvíte v následujícím článku.
Přečíst více ...