Doprava a platba

Vaši objednávku zpracujeme co nejdříve po jejím přijetí, o zpracování a stavu objednávky budete průběžně informováni.

Zboží předáváme dopravci 3x týdně (obvykle v pondělí, ve středu a v pátek - objednávky přijaté do 16:00 daného dne).

Pokud chcete mít naše produkty do víkendu, je nejlepší udělat objednávku do středy do 10:00 (přes Zásilkovnu, Nejlevnější doručení na adresu, DPD), do středy do 16:00 (přes Českou poštu).

Možnosti dopravy

Většinou máme produkty skladem, ale některé mohou být rychle vyprodány a k dispozici na objednávku (do cca 3 týdnů). V případě nejasností nás raději kontaktuje a poradíme vám. Dostupnost zboží je vždy označena na detailu produktu i znovu zrekapitulována při souhrnu objednávky.

Na výběr máte z těchto způsobů doručení:

Osobní odběr v Plzni (Prešovská 4, Plzeň - obchod Fillpoint) - symbolický poplatek 10,- Kč

Vaše objednávka je k vyzvednutí druhý den od objednání. Otevírací doba obchodu je po-pá 10-16. Obchod není showroom a Vaše objednané zboží si zde nemůžete vyzkoušet.

Pro tento způsob doručení tedy umožňujeme pouze platbu převodem nebo kartou na eshopu (dobírka není možná z technických důvodů).

Osobní odběr v Praze v Tvorba Store NÁŠ SHOWROOM (Veverkova 28, Praha 7 - Letná) - symbolický poplatek 10,- Kč

Vaše objednávka je k vyzvednutí 1-3 pracovní dny od objednání.

Otevírací doba obchodu je út-pá 12-19, so 11-17. Obchod Tvorba Store je náš showroom a většinu našeho portfolia si zde můžete předem vyzkoušet. Pravidelně doplňujeme zásoby.

Pro tento způsob doručení umožňujeme pouze platbu převodem nebo kartou na eshopu (dobírka není možná z technických důvodů). Vyzvednutí objednávek z eshopu v Tvorbě většinou využívají zákaznice pro vyzvednutí objednávek na míru.

Pokud si tedy šaty chcete nejdříve vyzkoušet a až pak zaplatit, pak je nejlepší zajít si šaty prohlédnout a vyzkoušet přímo do Tvorby bez toho, aniž byste dopředu dělali objednávku na eshopu!

Pokud Vám vyzkoušené šaty v Tvorbě nesednou, tak nám napište a domluvíme se na úpravě na míru.

Zásilkovna - Výdejní místa (62,- Kč, + dobírka od 45 Kč - cena za dobírku u Zásilkovny se odvíjí od hodnoty Vaší objednávky)

Doba dodání přes zásilkovnu je 1-3 dny od podání zásilky.

Nejlevnější doručení na adresu v ČR (91,- Kč, + dobírka od 53 Kč - cena za dobírku se odvíjí od hodnoty Vaší objednávky)

Doba dodání je 2-3 dny od podání zásilky.

DPD - doručení na adresu (96,- Kč, + dobírka od 57 Kč - cena za dobírku se odvíjí od hodnoty Vaší objednávky)

Doba dodání je 2-3 dny od podání zásilky.

Česká pošta – Balík Na poštu (99,- Kč, + dobírka 61,- Kč, pokud ji zvolíte)

Sledovat vaši zásilku můžete prostřednictvím odkazu na webu České pošty.

Doba dodání by teoreticky měla být druhý den po podání zásilky, ale spolehlivost České pošty není stoprocentní.

Česká pošta – Balík Do ruky (119,- Kč, + dobírka 61,- Kč, pokud ji zvolíte)

Další možností dopravy na vaši zvolenou adresu je Balík Do ruky od České pošty. Kamkoliv budete potřebovat zásilku dodat, Česká pošta se postará o předání. Ihned po převzetí balíku do přepravy vás Česká pošta bude informovat prostřednictvím SMS a emailem o datu doručení. Při neúspěšném doručení uloží pošta vaší zásilku na nejbližší výdejní místo, odkud si ji můžete do 7 dní vyzvednout. Úložní dobu je možné prodloužit na 15 dní.

Sledovat vaši zásilku nebo měnit termín doručení můžete prostřednictvím odkazu na webu České pošty.

Doba dodání by teoreticky měla být druhý den po podání zásilky, ale spolehlivost České pošty není stoprocentní.

V okamžiku předání Vaší zásilky dopravci Vám zasíláme email se sledovacím číslem zásilky a přímým odkazem na sledování zásilky u daného dopravce. Po kliknutí na tento odkaz okamžitě uvidíte, jak postupuje Váš balíček k Vám a kde se právě nachází.

Možnosti platby

Bankovní převod (ZDARMA)

Po dokončení objednávky obdržíte e-mailem informace k platbě převodem. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.

Dobírka / Platba při doručení (poplatek podle zvoleného dopravce od 45 Kč, závislé na výši objednávky)

Částku zaplatíte hotově nebo kartou při převzetí balíku od zásilkové služby nebo při osobním vyzvednutí na výdejních místech.

Platba kartou na eshopu / PayPal (ZDARMA)

Částku zaplatíte kartou nebo prostřednictvím svého účtu u PayPal. Po potvrzení objednávky a výběru způsobu platby kartou se dostanete do rozhraní administrace služby PayPal. Ta umožňuje bezpečné platby kartou nebo prostřednictvím klientského účtu PayPal.