Nejprodávanější produkty

Convertibles® šaty

O nákupu

O společnosti

BLOG

Doprava a platba

Vaši objednávku zpracujeme co nejdříve po jejím přijetí, o zpracování a stavu objednávky budete průběžně informováni.

Většinou zboží předáváme dopravci 2x týdně.

Možnosti dopravy

Většinou máme produkty skladem, ale některé mohou být rychle vyprodány a k dispozici na objednávku (do cca 3 týdnů). V případě nejasností nás raději kontaktuje a poradíme vám. Dostupnost zboží je vždy označena na detailu produktu i znovu zrekapitulována při souhrnu objednávky.

Na výběr máte z těchto způsobů doručení:

Česká pošta – Balík Na poštu (119,- Kč, + dobírka 39,- Kč, pokud ji zvolíte)

Sledovat vaši zásilku můžete prostřednictvím odkazu na webu České pošty.

Česká pošta – Balík Do ruky (139,- Kč, + dobírka 39,- Kč, pokud ji zvolíte)

Další možností dopravy na vaši zvolenou adresu je Balík Do ruky od České pošty. Kamkoliv budete potřebovat zásilku dodat, Česká pošta se postará o předání. Ihned po převzetí balíku do přepravy vás Česká pošta bude informovat prostřednictvím SMS a emailem o datu doručení. Při neúspěšném doručení uloží pošta vaší zásilku na nejbližší výdejní místo, odkud si ji můžete do 7 dní vyzvednout. Úložní dobu je možné prodloužit na 15 dní.

Sledovat vaši zásilku nebo měnit termín doručení můžete prostřednictvím odkazu na webu České pošty.

V okamžiku předání Vaší zásilky dopravci Vám zasíláme email se sledovacím číslem zásilky a přímým odkazem na službu Track&Trace České pošty. Po kliknutí na tento odkaz okamžitě uvidíte, jak postupuje Váš balíček k Vám a kde se právě nachází.

Možnosti platby

Bankovní převod (ZDARMA)

Po dokončení objednávky obdržíte e-mailem informace k platbě převodem. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.

Dobírka / Platba při doručení (poplatek 39,- Kč)

Částku zaplatíte hotově nebo kartou při převzetí balíku od zásilkové služby nebo při osobním vyzvednutí na výdejních místech.

Platba kartou / PayPal (ZDARMA)

Částku zaplatíte kartou nebo prostřednictvím svého účtu u PayPal. Po potvrzení objednávky a výběru způsobu platby kartou se dostanete do rozhraní administrace služby PayPal. Ta umožňuje bezpečné platby kartou nebo prostřednictvím klientského účtu PayPal.