Co to jsou Convertibles® šaty?

Convertibles® šaty jsou konvertibilní, multifunkční nebo také variabilní šaty, které lze uvázat na mnoho různých způsobů.

JEDNY ŠATY = TISÍC MOŽNOSTÍ

S využitím různých doplňků navíc můžete množství možností úvazu ještě rozšířit. Convertibles® šaty nabízíme v těchto kolekcích:

  1. Kolekce Bohème - základní střih variabilních šatů
  2. Kolekce Longevita - variabilní šaty s dlouhými rukávy

Výhodou kolekce Bohème je především jednotná velikost ONE SIZE, která sedí všem ženám a dívkám od velikosti XS-XL díky flexibilnímu pasu. Ten umožňuje také nošení šatů i během těhotenství, kdy se linie pasu posune pod prsa nad bříško. (Větší velikosti "PLUS SIZE" mohou být dostupné na objednávku, pro bližší informace nás kontaktujte.)

Díky tomu tedy padnou šaty každé postavě.

U těchto variabilních šatů si při nákupu volíte jejich délku (krátké nebo dlouhé) a barvu.

Kolekce Boheme variabilní šaty

Vyrábíme také kolekci Longevita, což jsou podobné variabilní šaty jako ze základní kolekce, avšak jejich výhodou je, že mají dlouhé rukávy. Nabízí nepřeberné množství kombinací úvazu, tentokrát trochu jinak. Hodí se pro ty zákaznice, které chtejí skrýt své paže nebo mít zimní variantu variabilních šatů. Kolekci Longevita vyrábíme ve velikostech S/M a L/XL (tato kolekce nemůže být jednotné velikosti právě kvůli rukávům, které by v jedné verzi neseděly každému).

Kolekce Longevita

Vzhledem k tomu, že šaty z obou kolekcí jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bezešvé látky (kombinace lycry a polyesteru), pak je možné šaty jednoduše zkrátit na potřebnou délku i v případě, že by dlouhá varianta byla příliš dlouhá na váš typ postavy (nebo byste u kolekce Longevita zkrátit rukávy).

Inspirujte se, jak si lze s našimi šaty vyhrát.

Vázací manuál najdete zde

...

V čem jsou Convertibles® šaty lepší než variabilní šaty jiných výrobců/prodejců?

  • jsou vyrobeny v dílnách v České republice z velmi kvalitních materiálů, podporujete tak lokální výrobu (ne velké řetězce nebo zahraniční dovoz)
  • šaty si můžete sami jakkoliv upravit; látka, ze které jsou šaty, je netřepivá - můžete doplnit více prostřihů v horní nebo dolní části
  • střih je navržen speciálně tak, abyste šaty mohli uvázat i např. na dlouhá spadlá ramena, popruhy jsou velmi široké, možností úvazu je tak daleko více
  • ke každým šatům kolekce Bohème dostáváte ZDARMA jako dárek top / bolerko ve stejné barvě vybraných šatů, který pomůže zakrýt či podpořit prsa, případně zajímavě doplní zvolený úvaz
  • vybíráme pro Vás ty nejlepší barvy, případně nám napište a připravíme Vám barvu na míru

...

Pokud i tak váháte, přečtěte si sadu nejčastějších dotazů, které k našim šatům dostáváme.

Další NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY